Výsledková listina z Weight Pullinoových pretekov, ktoré usporiadal ŠK Severan Jaklovce počas Klubovej výstavy SKCHPSP v Mošovciach 8.5.2004.
Kat. |
Por. |
Meno pretekára |
Bydlisko |
Meno psa |
Plemeno |
Váha psa
|
Váha (kg)
|
Čas (min)
|
Násobok Vlastnej Váhy
|
A |
1. |
Veronika Kostrúnková |
Staré Město, CZ |
Cesar |
Am. Pitb. |
27,5
|
1060
|
0:35
|
38,55
|
|
2. |
Jaroslav Bánoci |
Haniska, SK |
Ardwick |
SH |
21,0
|
820
|
1:08
|
39,05
|
|
3. |
Jan Doležalík |
Valašské Klobouky, CZ |
Bill Volání Vysočiny |
SH |
26,0
|
740
|
0:14
|
28,46
|
|
4. |
Zděnek Štepánek |
Valašské Klobouky, CZ |
Akim Miláček Moniky |
SH |
21,0
|
740
|
0:18
|
35,24
|
|
5. |
Matej Branislav |
Sokoľ |
Baldo pod Bielym Vrcholom |
SH |
23,5
|
740
|
0:58
|
31,49
|
|
6. |
Jana Zemčáková |
Poprad, SK |
Ralf |
SH |
22,5
|
660
|
0:41
|
29,33
|
B |
1. |
Jana Zemčáková |
Poprad, SK |
Leon |
GP sučka |
39,5
|
1340
|
0:21
|
33,92
|
|
2. |
Dan Navrátil |
Lukov u Zlína, CZ |
Clark Crifadi |
AM |
30,0
|
1020
|
1:29
|
34,00
|
|
3. |
Ján Keruľ |
Jaklovce, SK |
Colin |
AM |
36,0
|
940
|
1:22
|
26,11
|
|
4. |
Klement Ivo a Marcela Holubcová |
Žďár nad Sázavou, CZ |
Archie Goddes |
AM |
31,0
|
740
|
0:30
|
23,87
|
|
5. |
Barbara Vojvodíková |
Ostrava Poruba, CZ |
Aragorn z Rodu Košatú |
AM |
38,0
|
660
|
0:49
|
17,37
|
|
6. |
Roman Spišiak |
Martin, SK |
Dasty |
Am. Pitb. |
28,5
|
Disk.
|
|
|
C |
1. |
Dan Navrátil |
Lukov u Zlína, CZ |
Norton-Norvick z Ronto-Aru |
AM |
43,0
|
1540
|
0:19
|
35,81
|
|
2. |
Radovan Rúžička |
Náměsť na Hané, CZ |
Brit La Rose Losean |
AM |
47,0
|
1500
|
0:36
|
31,91
|
|
3. |
Martina Bradová |
Vranovnice-Kelčice, CZ |
Asim |
AM |
47,0
|
1340
|
0:30
|
28,51
|
|
4. |
Černická Martina |
Poprad, SK |
Alex Svegal Slovakia |
Rodézsky ridgeback |
48,0
|
1260
|
0:42
|
26,25
|
|
5. |
Viera Hargašová |
Moravské Lieskové, SK |
Tibar |
AM |
45,0
|
420
|
0:17
|
9,33
|
D |
1. |
Matej Branislav |
Sokoľ |
Bianca pod Bielym vrcholom |
SH |
20,0
|
660
|
0:19
|
33,00
|
|
2. |
Miloslav Chlumský |
Brno, CZ |
Dufek´s Chucky |
Am. Pitb. |
20,5
|
620
|
1:03
|
30,24
|
|
3. |
Miloslav Chlumský |
Brno, CZ |
Dufek´s Berta |
Am. Pitb. |
20,5
|
500
|
0:08
|
24,39
|
|
4. |
Rostislav Polehňa |
Uherský Ostroch, CZ |
Aidara Miláček Moniky |
SH |
18,5
|
300
|
0:33
|
16,22
|
E |
1. |
Miloslav Chlumský |
Brno, CZ |
Willimova´s Hurricane |
Am. Pitb. |
23,5
|
1020
|
0:19
|
43,40
|
|
2. |
Barbara Vojvodíková |
Ostrava Poruba, CZ |
Bambulka Crifadi |
AM |
30,0
|
900
|
1:21
|
30,00
|
|
3. |
Jozef Krajč |
Liptovský Hrádok, Sk |
Busy |
Am. Pitb. |
23,5
|
820
|
0:14
|
34,89
|
|
4. |
Barbara Vojvodíková |
Ostrava Poruba, CZ |
A´Naja Severská sága |
GP sučka |
25,0
|
740
|
0:15
|
29,60
|
|
5. |
Černická Martina |
Poprad, Sk |
Farida |
NO |
30,5
|
660
|
0:40
|
21,64
|
|
6. |
Barbara Vojvodíková |
Ostrava Poruba, CZ |
Agmar z Rodu Košatú |
AM |
30,0
|
420
|
0:17
|
14,00
|
F |
1. |
Lea Hnatevičová |
Poprad, SK |
Baktéria |
NO |
37,0
|
940
|
0:19
|
25,41
|
|
2. |
Klement Ivo a Marcela Holubcová |
Žďár nad Sázavou, CZ |
Anita Bílá medvědice |
AM |
33,5
|
940
|
0:26
|
28,06
|
|