Organizátor : OÚ Ulič, MK Humenné
Miesto pretekov : Ulič, okres Snina
Termín : 16.-17. január 2010
Zaradenie pretekov : Slovenský pohár Royal Canin Cup
Trať: 4200m
FOTOGALÉRIA PRETEKOV
Štart.
číslo |
Priezvisko, meno |
Klubová
príslušnosť |
Psy |
1. kolo |
2. kolo |
CELKOVÉ VÝSLEDKY |
|
|
|
|
čas |
odstup |
rýchl. |
čas |
odstup |
rýchl. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SKJ M |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Štefan Igor |
MK Humenné |
1 ESP |
0:13:48 |
|
18,30 |
0:14:42 |
|
17,10 |
0:28:30 |
|
|
17,70 |
1. |
8 |
Čačo Peter |
SHT Haniská |
1 ESP |
20:24 |
06:36 |
12,40 |
0:20:35 |
05:53 |
12,20 |
0:40:59 |
+ |
12:29 |
12,30 |
2. |
|
SKJ W |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Tavassyová Kveta |
MKL Lučenec |
1 ESP |
18:56 |
|
13,30 |
0:18:13 |
|
13,80 |
0:37:09 |
|
|
13,55 |
1. |
5 |
Zemčáková Jana |
ŠK Arching |
1 ESP |
23:08 |
04:12 |
10,90 |
0:24:45 |
06:32 |
10,20 |
0:47:53 |
+ |
10:44 |
10,55 |
2. |
|
SKJ1 M |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Matanin Marcel |
ŠK Arching |
1 SH |
12:12 |
|
20,70 |
0:12:21 |
|
20,40 |
0:24:33 |
|
|
20,55 |
1. |
10 |
Vaško Ivan |
ŠK Arching |
1 SH |
14:03 |
01:51 |
17,90 |
0:14:11 |
01:50 |
17,80 |
0:28:14 |
+ |
03:41 |
17,85 |
2. |
9 |
Dzurik Peter |
MKL Lučenec |
1 SH |
20:07 |
07:55 |
12,50 |
0:19:38 |
07:17 |
12,80 |
0:39:45 |
+ |
15:12 |
12,65 |
3. |
|
SKJ1 W |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Lea Slaná |
MK Humenné |
1AM |
27:02 |
|
9,30 |
0:28:08 |
|
9,00 |
0:55:10 |
|
|
9,15 |
1. |
|
D1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Kuvik Michal |
ŠK Arching |
2 SH |
12:15 |
|
20,90 |
0:14:54 |
01:23 |
16,90 |
0:27:09 |
|
|
18,90 |
1. |
13 |
Matanin Samo |
ŠK Arching |
2 SH |
15:57 |
03:42 |
15,80 |
0:13:31 |
|
18,60 |
0:29:28 |
+ |
02:19 |
17,20 |
2. |
|
D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Molnár Lukáš |
SHT Haniská |
4 ESP |
13:49 |
|
18,20 |
0:16:01 |
|
15,70 |
0:29:50 |
|
|
16,95 |
1. |
|
C1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Pažur Miroslav ml. |
MK Humenné |
4 SH |
09:21 |
|
27,00 |
0:09:15 |
|
27,20 |
0:18:36 |
|
|
27,10 |
1. |
16 |
Pribula Igor |
ŠK Arching |
4 SH |
11:20 |
01:59 |
22,20 |
0:10:53 |
01:38 |
23,20 |
0:22:13 |
+ |
03:37 |
22,70 |
2. |
17 |
Packo Lukáš |
MK Humenné |
4 SH |
12:43 |
03:22 |
19,80 |
0:11:52 |
02:37 |
21,20 |
0:24:35 |
+ |
05:59 |
20,50 |
3. |
|
B1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Uhrin Ján |
MKL Lučenec |
5 SH + 1 AM |
15:48 |
|
15,90 |
0:15:09 |
|
16,60 |
0:30:57 |
|
|
16,25 |
1. |
|
A1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Martiček Dávid |
KPZ Poprad |
8 SH |
12:07 |
|
20,80 |
0:10:03 |
|
25,10 |
0:22:10 |
|
|
22,95 |
1. |
|
A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Pažur Miro st. |
MK Humenné |
8 AH |
08:37 |
|
29,20 |
0:09:05 |
|
27,70 |
0:17:42 |
|
|
28,45 |
1. |
|