Preteky výsledky: Výsledky o Pohár starostu obce Mošovce
|
Usporiadateľ: Royal Canin Musher Klub Lučenec
Termín: 20.-21.10.2007
Druh pretekov: vozíky - šprint
Trať: 6 km
Poradie |
Štar.č. |
Meno a priezvisko |
Psy |
Klub |
Čas 1 kolo |
Čas 2 kolo |
Celkový čas |
Strata na prvé miesto |
Priem.rýchlosť |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
km/h |
|
A |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50 |
Hübner Tomáš |
8 ESP |
Slezský MK Hlučín |
0:12:03 |
0:12:29 |
0:24:32 |
0:00:00 |
29,35 |
2 |
1 |
Pažúr Miroslav st. |
8 ESP |
MKH |
0:12:54 |
0:12:58 |
0:25:52 |
0:01:20 |
27,84 |
3 |
2 |
Teszár Richard |
6 AH/ESP |
RC MKL |
0:13:46 |
0:13:22 |
0:27:08 |
0:02:36 |
26,54 |
4 |
3 |
Spiššák Branislav |
6 ESP |
MKH |
0:17:03 |
0:17:32 |
0:34:35 |
0:10:03 |
20,82 |
5 |
4 |
Tomák Marián |
6 ESP |
MKH |
0:22:37 |
0:24:00 |
0:46:37 |
0:22:05 |
15,45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
5 |
Krkoška Štepán ml. |
8 SH |
Ostravice |
0:14:20 |
0:13:07 |
0:27:27 |
0:00:00 |
26,23 |
2 |
6 |
Lacková Lenka |
7 SH |
KPZ Poprad |
0:16:13 |
0:15:47 |
0:32:00 |
0:04:33 |
22,50 |
3 |
7 |
Kurka Zdenìk |
5 SH |
Pohoda |
0:19:42 |
0:17:20 |
0:37:02 |
0:09:35 |
19,44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BKJ |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
12 |
Hübnerová Eva |
1 AH |
Slezský MK Hlučín |
0:12:18 |
0:11:59 |
0:24:17 |
0:00:00 |
29,65 |
2 |
11 |
Albert Anton |
1 ESP |
MKH |
0:16:15 |
0:15:44 |
0:31:59 |
0:07:42 |
22,51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BKJ - PP |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
8 |
Reistetter Roman |
1 SH |
Donly |
0:14:43 |
0:14:43 |
0:29:26 |
0:00:00 |
24,46 |
2 |
10 |
Krkoška Štepán st. |
1 SH |
Ostravice |
0:16:24 |
0:16:15 |
0:32:39 |
0:03:13 |
22,05 |
3 |
13 |
Javorka Michal |
1 SH |
RC MKL |
0:17:49 |
0:17:14 |
0:35:03 |
0:05:37 |
20,54 |
|
9 |
Štefan Igor |
1 SH |
MKH |
0:13:53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
C1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
15 |
Brož Ondrej |
4 SH |
Slezský MK Hlučín |
0:14:15 |
0:13:52 |
0:28:07 |
0:00:00 |
25,61 |
2 |
16 |
Dučák Lukáš |
4 SH |
KPZ Poprad |
0:18:04 |
0:13:18 |
0:31:22 |
0:03:15 |
22,95 |
3 |
18 |
Zemčáková Jana |
4 SH |
KPZ Poprad |
0:15:42 |
0:16:23 |
0:32:05 |
0:03:58 |
22,44 |
4 |
17 |
Pilcerová Liana |
4 SH |
RC MKL |
0:17:22 |
0:15:26 |
0:32:48 |
0:04:41 |
21,95 |
5 |
14 |
Starinský František |
4 SH |
Donly |
0:17:11 |
0:15:55 |
0:33:06 |
0:04:59 |
21,75 |
6 |
19 |
Laki Karol |
4 SH |
Donly |
0:24:48 |
0:22:28 |
0:47:16 |
0:19:09 |
15,23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
C2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
22 |
Marcin Peter |
4 GP |
SHT |
0:15:23 |
0:15:31 |
0:30:54 |
0:00:00 |
23,30 |
2 |
21 |
Bánoci Jaroslav |
2GP/2AM |
SHT |
0:16:59 |
0:17:12 |
0:34:11 |
0:03:17 |
21,06 |
3 |
24 |
Dudinská Dana |
1GP/2AM |
Donly |
0:20:25 |
0:22:17 |
0:42:42 |
0:11:48 |
16,86 |
4 |
20 |
Ocet Ľuboš |
4 AM |
RC MKL |
0:22:12 |
0:24:42 |
0:46:54 |
0:16:00 |
15,35 |
5 |
23 |
Lukáč Daniel |
3 AM |
ŠKH Topolčianky |
0:26:05 |
0:25:58 |
0:52:03 |
0:21:09 |
13,83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
A2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
26 |
Fazekašová Michaela |
5 AM |
RC MKL |
0:29:30 |
0:34:21 |
1:03:51 |
|
11,28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CC |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
28 |
Puškár Ivan |
1 ESP |
Obnova Bardejov |
0:17:04 |
0:19:05 |
0:36:09 |
0:00:00 |
19,92 |
2 |
27 |
Albertová Brigita |
1 ESP |
MKH |
0:20:46 |
0:22:13 |
0:42:59 |
0:06:50 |
16,75 |
3 |
29 |
Reistetter Roman |
1 ESP |
Donly |
0:22:45 |
0:24:54 |
0:47:39 |
0:11:30 |
15,11 |
4 |
30 |
Pocoš Róbert |
1 AM |
RC MKL |
0:32:36 |
0:41:12 |
1:13:48 |
0:37:39 |
9,76 |
|
35 |
Teszár Richard |
1 AH |
RC MKL |
0:29:53 |
|
|
|
|
|
34 |
Kandrová Natália |
1 ESP |
MKH |
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CCHandicap |
(3km) |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
31 |
Štefančík |
1 SH |
MKH |
0:06:39 |
0:07:32 |
0:14:11 |
|
|
|
|
| |
|