Preteky výsledky: Výsledky MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA NA SUCHU - MIKULÁŠSKY PRETEK BYSTRÁ 2006
|
Usporiadateľ: MK Humenné a SZPZ
Termín: 25.-26.11.2006
Druh pretekov: vozíky - šprint (III.ročník)
Trať: 6,2 km
Por. |
Š.č. |
Meno a priezvisko |
Počet psov, plemeno |
Klub |
Čas 1.kolo |
Čas 2.kolo |
Celkový čas |
Strata na prvé miesto |
Priem.
rýchlosť |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
km/h |
CCM: 6,2 km |
1. |
5. |
Jaroslav Jakubašek |
ESP |
Fatra Ružomberok |
0:17:44 |
0:18:21 |
0:36:05 |
|
20,62 |
2. |
2. |
Brigita Albertová |
ESP |
MK Humenné |
0:20:30 |
0:20:39 |
0:41:09 |
0:05:04 |
18,08 |
3. |
6. |
Vladimír Sovjak |
NO |
MK Humenné |
0:25:19 |
0:24:56 |
0:50:15 |
0:14:10 |
14,81 |
4. |
4. |
Milan Školníček |
SH |
- |
0:25:27 |
0:28:14 |
0:53:41 |
0:17:36 |
13,90 |
5. |
3. |
Michal Kuvik |
SH |
RC MK Lučenec |
0:27:29 |
0:29:51 |
0:57:20 |
0:21:15 |
13,00 |
|
1. |
Peter Behún |
ESP |
MK Humenné |
DSN |
|
|
|
|
VEĽKÝ ZÁPRAH AL (6-8 psov): 6,2 km |
1. |
12. |
Miroslav Pažur, senior |
8ESP, AH |
MK Humenné |
0:14:17 |
0:14:26 |
0:28:43 |
|
25,91 |
2. |
7. |
František Hybeľ |
8ESP, AH |
MK Humenné |
0:15:46 |
0:16:14 |
0:32:00 |
0:03:17 |
23,25 |
3. |
8. |
Ernest Ganoczi |
8ESP, AH |
MK Humenné |
0:18:45 |
0:18:35 |
0:37:20 |
0:08:37 |
19,93 |
|
9. |
Richard Teszar |
8ESP, AH, SH |
LKM Lučenec |
DSN |
|
|
|
|
VEĽKÝ ZÁPRAH SH (6-8 psov): 6,2 km |
1. |
10. |
Branislav Matej |
6 SH |
SHT Haniska |
0:19:38 |
0:21:08 |
0:40:46 |
|
18,27 |
2. |
13. |
Jozef Zemčak |
8 SH |
KPZ Poprad |
0:21:42 |
0:21:47 |
0:43:29 |
0:02:43 |
17,11 |
3. |
14. |
Dušan Drančak |
8 SH |
MK Humenné |
0:22:05 |
0:25:15 |
0:47:20 |
0:06:34 |
15,79 |
MALÝ ZÁPRAH SH (2-4 psy): 6,2 km |
1. |
22. |
Lajoš Köffer |
4SH |
ALASKA Hungaria |
0:18:07 |
0:18:36 |
0:36:43 |
|
20,27 |
2. |
17. |
Liana Pilcerová |
4SH |
RC MK Lučenec |
0:18:16 |
0:18:35 |
0:36:51 |
0:00:08 |
20,19 |
3. |
16. |
Lukáš Dučak |
4SH |
KPZ Poprad |
0:18:29 |
0:19:02 |
0:37:31 |
0:00:48 |
19,84 |
4. |
15. |
František Starinský |
4SH |
ŠK Donly |
0:18:44 |
0:19:30 |
0:38:14 |
0:01:31 |
19,47 |
5. |
19. |
Richard Teszar |
4SH |
RC MK Lučenec |
0:20:04 |
0:20:28 |
0:40:32 |
0:03:49 |
18,36 |
6. |
18. |
Pavol Kolarčík |
4SH |
ŠK Donly |
0:20:31 |
0:20:27 |
0:40:58 |
0:04:15 |
18,16 |
7. |
21. |
Juraj Kráľ |
4SH |
TJ Sokol Vranov |
0:19:36 |
0:22:32 |
0:42:08 |
0:05:25 |
17,74 |
8. |
23. |
Gregor Kapusta |
2SH |
Poľsko |
0:22:58 |
0:24:05 |
0:47:03 |
0:10:20 |
15,82 |
9. |
20. |
Marek Ivanecký |
4SH |
SHT Haniska |
0:22:38 |
0:26:10 |
0:48:48 |
0:12:05 |
15,33 |
MALÝ ZÁPRAH AM, GP, S (2-4 psy): 6,2 km |
1. |
24. |
Peter Marcin |
4GP |
SHT Haniska |
0:17:12 |
0:17:30 |
0:34:42 |
|
21,56 |
2. |
26. |
Jaroslav Banoci |
2AM, 2GP |
SHT Haniska |
0:22:40 |
0:19:36 |
0:42:16 |
0:07:34 |
17,70 |
3. |
27. |
Richard Teszar |
4S |
RC MK Lučenec |
0:22:41 |
0:27:36 |
0:50:17 |
0:15:35 |
14,94 |
4. |
25. |
Matgorzata Krupa |
2AM, 2GP |
DULANKO-RIMO |
0:31:02 |
0:27:13 |
0:58:15 |
0:23:33 |
12,83 |
BIKEJORING: 6,2 km |
1. |
31. |
Roman Reistetter |
SH |
Donly Donovaly |
0:16:21 |
0:17:01 |
0:33:22 |
|
22,31 |
2. |
32. |
Igor Štefan |
SH |
MK Humenné |
0:18:19 |
0:18:43 |
0:37:02 |
0:03:40 |
20,09 |
3. |
28. |
Lukáš Ragali |
SH |
KPZ Poprad |
0:22:27 |
0:21:52 |
0:44:19 |
0:10:57 |
16,79 |
4. |
29. |
Lukáš Packo |
SH |
MK Humenné |
0:25:00 |
0:23:56 |
0:48:56 |
0:15:34 |
15,21 |
5. |
30. |
Miroslav Pažur, jr. |
SH |
MK Humenné |
0:24:59 |
0:25:26 |
0:50:25 |
0:17:03 |
14,76 |
CC JUNIORI: 6,2 km |
1. |
36. |
Dávid Jakubašek |
ESP |
Fatra Ružomberok |
0:20:03 |
0:20:56 |
0:40:59 |
|
18,16 |
2. |
34. |
Vladimír Miker |
SH |
MK Humenné |
0:31:45 |
0:31:50 |
1:03:35 |
0:22:36 |
11,70 |
3. |
33. |
Miroslav Pažur, jr. |
SH |
MK Humenné |
0:36:22 |
0:35:38 |
1:12:00 |
0:31:01 |
10,33 |
4. |
35. |
Jakub Matuščák |
SH |
MK Humenné |
0:39:25 |
0:39:25 |
1:18:50 |
0:37:51 |
9,44 |
|
|
| |
|