Usporiadateľ : Obec Turany
Termín : 28. – 29. január 2006
Druh pretekov : Majstrovstvá Slovenska – sane šprint a MID (4.kolo šprint, 2.kolo mid Royal Canin Cup)
Trete:
8 a 12 km šprint
25 km MID
Delegát SZPZ: Dušan Drančák
Por.
|
Meno a priezvisko
|
Klub
|
Čas
1.kolo /h:m:s,00/
|
Čas
2.kolo /h:m:s,00/
|
Celkový čas /h:m:s,00/
|
Strata na 1. /h:m:s,00/
|
Priem. rýchlosť /km.h-1/
|
KATEGÓRIA A |
1 |
Pažúr Miroslav |
MK Humenné |
0:23:06,10 |
0:21:07,70 |
0:44:13,80 |
|
32,56 |
2 |
Vavruš Juraj |
Donly Donovaly |
0:23:04,10 |
0:22:33,00 |
0:45:37,10 |
0:01:23,30 |
31,57 |
3 |
Hibeľ František |
MK Humenné |
0:23:38,30 |
0:22:59,80 |
0:46:38,10 |
0:02:24,30 |
30,88 |
4 |
Mináč Ondrej |
MK Humenné |
0:26:13,30 |
0:25:13,30 |
0:51:26,60 |
0:07:12,80 |
27,99 |
KATEGÓRIA B |
1 |
Spiššák Branislav |
MK Humenné |
0:24:07,50 |
0:23:20,10 |
0:47:27,60 |
|
30,34 |
2 |
Teszár Richard |
MK Lučenec |
0:25:44,40 |
0:23:34,70 |
0:49:19,10 |
0:01:51,50 |
29,20 |
3 |
Drančáková Dominika |
MK Humenné |
0:25:48,60 |
0:25:25,00 |
0:51:13,60 |
0:03:46,00 |
28,11 |
KATEGÓRIA B1 |
1 |
Krkoška Štepán ml. |
ČR |
0:22:46,90 |
0:21:31,10 |
0:44:18,00 |
|
32,51 |
2 |
Mlynár Pavol |
Donly Donovaly |
0:28:51,50 |
0:24:02,20 |
0:52:53,70 |
0:08:35,70 |
27,22 |
3 |
Matej Branislav |
SHT Haniska |
0:26:59,90 |
0:26:29,40 |
0:53:29,30 |
0:09:11,30 |
26,92 |
4 |
Pribula Igor |
Sokol Vranov |
0:29:30,80 |
0:26:49,30 |
0:56:20,10 |
0:12:02,10 |
25,56 |
5 |
Starinský František |
Donly Donovaly |
0:28:50,70 |
0:30:08,10 |
0:58:58,80 |
0:14:40,80 |
24,42 |
6 |
Compel Jaroslav |
KPZ Poprad |
0:32:49,10 |
0:29:51,70 |
1:02:40,80 |
0:18:22,80 |
22,97 |
KATEGÓRIA C |
1 |
Litvaj Maroš |
MK Humenné |
0:17:50,00 |
0:16:59,00 |
0:34:49,00 |
|
27,57 |
2 |
Tekeljak Peter |
TJ Fatran |
0:20:49,50 |
0:19:52,50 |
0:40:42,00 |
0:05:53,00 |
23,59 |
3 |
Hovozdenská Petra |
MK Humenné |
0:21:50,90 |
0:19:10,90 |
0:41:01,80 |
0:06:12,80 |
23,40 |
4 |
Planeta Witold |
Poľsko |
0:21:44,40 |
0:20:56,20 |
0:42:40,60 |
0:07:51,60 |
22,49 |
5 |
Tomlák Marián |
MK Humenné |
0:26:15,50 |
0:21:19,30 |
0:47:34,80 |
0:12:45,80 |
20,18 |
6 |
Danek Rudolf |
TJ Fatran |
0:27:00,00 |
0:23:53,10 |
0:50:53,10 |
0:16:04,10 |
18,87 |
KATEGÓRIA C1 |
1 |
Bielik Adam |
SK Husky Topolčianky |
0:18:57,60 |
0:18:21,60 |
0:37:19,20 |
|
25,72 |
2 |
Dučák Marcel |
KPZ Poprad |
0:20:03,00 |
0:19:09,40 |
0:39:12,40 |
0:01:53,20 |
24,49 |
3 |
Pilcerová Liana |
Mush klub Lučenec |
0:20:41,80 |
0:19:35,90 |
0:40:17,70 |
0:02:58,50 |
23,82 |
4 |
Kolarčík Pavol |
Donly Donovaly |
0:20:04,60 |
0:21:03,30 |
0:41:07,90 |
0:03:48,70 |
23,34 |
5 |
Sobota Jacek |
Poľsko |
0:22:51,10 |
0:22:13,70 |
0:45:04,80 |
0:07:45,60 |
21,30 |
6 |
Ing. Hojnoš Ján |
MK Trenčín |
0:23:19,70 |
0:23:03,80 |
0:46:23,50 |
0:09:04,30 |
20,69 |
7 |
Ivanecký Matúš |
SHT Haniska |
0:24:23,40 |
0:22:05,70 |
0:46:29,10 |
0:09:09,90 |
20,65 |
KATEGÓRIA C2 |
1 |
Bánoci Jaroslav |
SHT Haniska |
0:25:07,40 |
0:22:30,40 |
0:47:37,80 |
|
20,16 |
2 |
Teszár Richard |
MK Lučenec |
0:25:23,10 |
0:25:18,00 |
0:50:41,10 |
0:03:03,30 |
18,94 |
3 |
Vojvodík Martin |
ČR |
0:32:57,70 |
0:32:51,00 |
1:05:48,70 |
0:18:10,90 |
14,59 |
KATEGÓRIA D1 |
1 |
Bretschneiderová Diana |
Polar Dream |
0:24:41,30 |
0:23:10,20 |
0:47:51,50 |
|
20,06 |
2 |
Mlynár Ján |
Donly Donovaly |
0:25:08,60 |
0:23:16,40 |
0:48:25,00 |
0:00:33,50 |
19,83 |
3 |
Bolfa Jozef |
Donly Donovaly |
0:24:45,00 |
0:24:24,00 |
0:49:09,00 |
0:01:17,50 |
19,53 |
4 |
Ragaly Lukáš |
KPZ Poprad |
0:26:00,00 |
0:26:00,00 |
0:52:00,00 |
0:04:08,50 |
18,46 |
5 |
Starinský František |
KPZ Poprad |
0:26:03,30 |
0:27:33,70 |
0:53:37,00 |
0:05:45,50 |
17,90 |
6 |
Fučík František |
ČR |
0:27:30,80 |
0:26:36,40 |
0:54:07,20 |
0:06:15,70 |
17,74 |
7 |
Packo Lukáš |
MK Humenné |
0:27:21,40 |
0:29:41,40 |
0:57:02,80 |
0:09:11,30 |
16,83 |
8 |
Pažúr Miroslav ml. |
MK Humenné |
0:34:23,20 |
0:24:54,00 |
0:59:17,20 |
0:11:25,70 |
16,19 |
9 |
Král Juraj |
Sokol Vranov |
0:31:31,30 |
0:29:27,60 |
1:00:58,90 |
0:13:07,40 |
15,74 |
10 |
Pocos Róbert |
MK Lučenec |
0:33:40,50 |
0:31:49,20 |
1:05:29,70 |
0:17:38,20 |
14,66 |
KATEGÓRIA D2 |
1 |
Marcin Peter |
SHT Haniska |
0:25:04,70 |
0:23:28,20 |
0:48:32,90 |
|
19,77 |
2 |
Morávek Vladimír |
Šk Severan |
0:27:56,20 |
0:26:40,00 |
0:54:36,20 |
0:06:03,30 |
17,58 |
3 |
Dudinská Dana |
SK Donly |
0:29:41,10 |
0:31:28,20 |
1:01:09,30 |
0:12:36,40 |
15,70 |
4 |
Marcinová Annamária |
SHT Haniska |
0:37:29,00 |
0:33:19,20 |
1:10:48,20 |
0:22:15,30 |
13,56 |
KATEGÓRIA SKJ |
1 |
Benda Martin |
LKM Hybe |
0:23:02,30 |
0:22:00,00 |
0:45:02,30 |
|
31,97 |
2 |
Hošek Ján |
Fatran RK |
0:24:17,00 |
0:23:40,30 |
0:47:57,30 |
0:02:55,00 |
30,03 |
3 |
Jakubašek Jaroslav |
Fatran RK |
0:26:05,30 |
0:26:03,00 |
0:52:08,30 |
0:07:06,00 |
27,62 |
4 |
Jakubašek Dávid |
Fatran RK |
0:25:15,30 |
0:27:18,00 |
0:52:33,30 |
0:07:31,00 |
27,40 |
5 |
Hošek Ján |
Fatran RK |
0:27:14,90 |
0:25:58,90 |
0:53:13,80 |
0:08:11,50 |
27,05 |
6 |
Bendová Hana |
LKM Hybe |
0:28:46,30 |
0:27:09,90 |
0:55:56,20 |
0:10:53,90 |
25,74 |
KATEGÓRIA SKJ PP |
1 |
Krkoška Jiljí |
BKM Nový Jičín |
0:26:57,40 |
0:27:39,60 |
0:54:37,00 |
|
26,37 |
2 |
Reistetter Roman |
Donly Donovaly |
0:28:30,40 |
0:27:49,50 |
0:56:19,90 |
0:01:42,90 |
25,56 |
3 |
Štefan Igor |
MK Humenné |
0:30:59,10 |
0:30:18,20 |
1:01:17,30 |
0:06:40,30 |
23,50 |
4 |
Krkoška Štepán st. |
ČR |
0:35:11,20 |
0:34:09,90 |
1:09:21,10 |
0:14:44,10 |
20,76 |
5 |
Dudinský Ľuboš |
SK Donly |
0:41:00,00 |
0:41:13,00 |
1:22:13,00 |
0:27:36,00 |
17,51 |
KATEGÓRIA MID-SKJ |
1 |
Uher Ján |
|
1:13:57,50 |
1:12:35,00 |
2:26:32,50 |
|
20,47 |
KATEGÓRIA MID A |
1 |
Filo Daniel |
MK Humenné |
0:58:00,00 |
0:58:58,50 |
1:56:58,50 |
|
25,65 |
2 |
Gorowski Andrzej |
Poľsko |
1:00:20,10 |
0:58:40,90 |
1:59:01,00 |
0:02:02,50 |
25,21 |
3 |
Gelačáková Majka |
MK Humenné |
1:11:41,30 |
1:07:33,10 |
2:19:14,40 |
0:22:15,90 |
21,55 |
4 |
Ďubák Andrej |
MK Humenné |
1:15:39,70 |
1:12:06,60 |
2:27:46,30 |
0:30:47,80 |
20,30 |
KATEGÓRIA MID A1 |
1 |
Suranovský Peter |
KPZ Poprad |
1:29:04,80 |
1:31:07,60 |
3:00:12,40 |
|
16,65 |
2 |
Kastner Richard |
Polárna hviezda Bučany |
2:00:04,10 |
1:47:58,00 |
3:48:02,10 |
0:47:49,70 |
13,16 |
3 |
Uhrin Ján |
MK Lučenec |
2:05:57,80 |
1:49:05,30 |
3:55:03,10 |
0:54:50,70 |
12,76 |
KATEGÓRIA MID B1 |
1 |
Mareček Miroslav |
ČR |
1:17:40,00 |
1:16:34,70 |
2:34:14,70 |
|
19,45 |
2 |
Kastnerová Aneta |
Polárna hviezda Bučany |
1:54:19,70 |
1:50:58,20 |
3:45:17,90 |
1:11:03,20 |
13,32 |
3 |
Šiška Tomáš |
Polárna hviezda Bučany |
2:29:49,30 |
2:13:15,80 |
4:43:05,10 |
2:08:50,40 |
10,60 |
KATEGÓRIA MID B2 |
1 |
Keruľ Ján |
Šk Severan |
1:48:03,80 |
1:40:25,30 |
3:28:29,10 |
|
14,39 |
2 |
Slaný Branislav |
MK Lučenec |
1:56:28,00 |
1:58:18,20 |
3:54:46,20 |
0:26:17,10 |
12,78 |
3 |
Navrátil Dan |
ČR |
2:14:52,60 |
2:19:27,90 |
4:34:20,50 |
1:05:51,40 |
10,94 |
KATEGÓRIA MID C1 |
1 |
Brož Ondrej |
ČR |
1:19:23,00 |
1:19:30,30 |
2:38:53,30 |
|
18,88 |
2 |
Sedláček Jindřich |
ČR |
1:43:13,60 |
1:41:07,30 |
3:24:20,90 |
0:45:27,60 |
14,68 |
3 |
Dědák Karel |
Polárna hviezda Bučany |
1:44:28,90 |
1:47:43,70 |
3:32:12,60 |
0:53:19,30 |
14,14 |
4 |
Lacková Lenka |
KPZ Poprad |
2:00:39,10 |
2:06:19,60 |
4:06:58,70 |
1:28:05,40 |
12,15 |
KATEGÓRIA MID C2 |
1 |
Molnár Lukáš |
SHT Haniska |
1:50:33,00 |
1:47:47,80 |
3:38:20,80 |
|
13,74 |
2 |
Ocet Ľuboš |
MK Lučenec |
2:01:05,70 |
2:11:13,60 |
4:12:19,30 |
0:33:58,50 |
11,89 |
3 |
Hubner Tomáš |
ČR |
2:14:03,00 |
- |
DNF |
|
|
|