Usporiadateľ: Spoločnosť COUNTRY 2000, mesto Handlová, Prievidza, Obec Ráztočno, VÚC Trenčín, Združenie Remata
Termín: 6.-7.1.2006
Druh pretekov: 1.kolo ROYAL CANIN CUP - sane šprint
Delegát SZPZ: Ján Martinka
Trate: 7 a 12 km
Kategória SKJ |
Meno |
Čas 1.kolo |
Čas 2.kolo |
súčet |
poradie |
Št.čislo |
Krkoška Jillji |
20:26,2 |
21:41,2 |
42:07,4 |
1 |
49 |
Reistetter Roman |
21:15,3 |
21:57,2 |
43:12,5 |
2 |
68 |
Mlynár Ján |
23:02,4 |
21:59,3 |
45:01,7 |
3 |
31 |
Kvaka Ondrej |
23:08,2 |
22:46,2 |
45:54,4 |
4 |
43 |
Bendová Hanka |
33:19,8 |
37:25,1 |
10:44,9 |
5 |
86 |
Benda Martin |
19:04,2 |
–––– |
–––– |
––– |
46 |
Štefan Igor |
24:48,8 |
–––– |
–––– |
––– |
34 |
Kategória A |
Pazúr Miroslav |
32:41,2 |
31:11,2 |
03:52,4 |
1 |
32 |
Spišák Branislav |
34:40,1 |
32:38,1 |
07:18,2 |
2 |
60 |
Minač Andrej |
37:41,1 |
39:15,1 |
16:56,2 |
3 |
85 |
Kategória A1 |
Matej Branislav |
37:25,2 |
35:41,0 |
13:06,2 |
1 |
48 |
Miklovič Anton |
42:54,7 |
40:50,3 |
23:45,0 |
2 |
89 |
Šiška Tomáš |
50:00,0 |
40:41,2 |
30:41,2 |
3 |
90 |
Kategória B |
Drančáková Dominika |
34:52,2 |
35:42,1 |
10:34,3 |
1 |
67 |
Teszár Richard |
40:26,2 |
39:02,3 |
19:28,4 |
2 |
84 |
Gánoczi Ernest |
44:35,1 |
40:10,0 |
24:45,1 |
3 |
66 |
Kategória B1 |
Jaroslav Compel |
40:21,8 |
40:32,0 |
20:53,8 |
1 |
47 |
Zemčáková Janka |
40:02,1 |
41:16,2 |
22:18,3 |
2 |
59 |
Peter Šuranovský |
41:11,2 |
43:40,2 |
24:51,4 |
3 |
62 |
Fabian Juraj |
01:46,2 |
––– |
–––– |
––– |
88 |
Pavol Mlynár |
36:42,3 |
––– |
–––– |
––– |
64 |
Kategória C1 |
Adam Bielik |
19:02,0 |
17:26,8 |
36:28,8 |
1 |
39 |
Dučák Marcel |
19:04,4 |
19:39,1 |
38:43,5 |
2 |
52 |
František Starinský |
21:24,0 |
21:24,1 |
42:48,1 |
3 |
65 |
Matúš Ivanecký |
22:38,7 |
22:23,0 |
45:01,7 |
4 |
69 |
Pribula Igor |
23:54,2 |
21:29,2 |
45:23,3 |
5 |
36 |
Dominika Drančáková |
21:54,2 |
24:25,2 |
46:19,4 |
6 |
40 |
Ján Hojnoš |
23:34,1 |
23:32,0 |
47:07,1 |
7 |
35 |
Karol Laki |
34:33,8 |
–––– |
––– |
––– |
45 |
Lenka Lacková |
24:15,8 |
24:35,0 |
48:50,8 |
8 |
61 |
Roman Kotriec |
24:45,2 |
24:14,1 |
48:59,3 |
9 |
44 |
Kategória C2 |
Jaroslav Bánoci |
23:47,3 |
23:42,0 |
47:29,4 |
1 |
41 |
Richard Teszár |
25:43,1 |
25:45,7 |
51:28,8 |
2 |
84 |
Kategória D1 |
Jozef Bolfa |
23:43,7 |
23:04,0 |
46:47,7 |
1 |
63 |
Diana Bretschneiderová |
26:46,0 |
21:47,2 |
48:33,2 |
2 |
56 |
Lukáš Ragaly |
26:18,7 |
23:52,1 |
50:10,8 |
3 |
53 |
Miroslav Pazúr jun. |
24:54,2 |
25:19,7 |
50:13,9 |
4 |
33 |
Michal Kuvik |
28:24,9 |
25:57,8 |
54:22,7 |
5 |
51 |
Róbert Pocoš |
28:35,0 |
27:15,1 |
55:50,1 |
6 |
50 |
Petra Bretschneiderová |
35:36,0 |
29:58,1 |
05:34,1 |
7 |
55 |
Michal Javorka |
37:13,0 |
36:51,2 |
14:04,2 |
8 |
87 |
Kategória D2 |
Peter Marcin |
23:42,0 |
23:36,2 |
47:18,2 |
1 |
38 |
Miroslav Banoci |
30:00,0 |
28:57,0 |
58:57,0 |
2 |
42 |
Peter Mláka |
31:16,1 |
28:42,2 |
59:58,3 |
3 |
54 |
Anna Mária Marcinová |
33:27,0 |
34:07,0 |
07:34,0 |
4 |
37 |
Poznámka: Výsledovka prišla od organizátora v takomto vyhotovení - chýba klubová príslušnosť, strata na prvého, priemerná rýchlosť. Kategória SKJ nie je rozdelená na PP a otvorených.
|