Usporiadateľ: MK Humenné
Termín: 3.-4.12.2005
Druh pretekov: vozíky - šprint
Trať: 6,7 km
Umie-
stnenie |
Priezvisko, meno |
Klubová
príslušnosť |
1.kolo
|
2.kolo
|
Celkové výsledky
|
|
|
|
Čas
na trati |
Odstup |
Priemerná
rýchlosť |
Čas
na trati |
Odstup |
Priemerná
rýchlosť |
Čas
na trati |
Odstup |
Priemerná
rýchlosť |
|
|
|
mm:ss |
mm:ss |
km/h |
mm:ss |
mm:ss |
km/h |
mm:ss |
mm:ss |
km/h |
Kategória:CCM Dĺžka trate:6,7km |
1. |
Pocos Róbert |
MKL Lučenec |
23:18 |
00:44 |
17,25 |
21:40 |
|
18,55 |
44:58 |
|
17,90 |
2. |
Štefan Igor |
MK Humenné |
22:34 |
|
17,81 |
22:34 |
00:54 |
17,81 |
45:08 |
00:10 |
17,81 |
3. |
Kvaka Ondrej |
SHT Haniska |
23:36 |
01:02 |
11,62 |
24:46 |
03:06 |
16,23 |
48:22 |
03:24 |
13,92 |
Kategória:CCM - bez papierov |
1. |
Behún Peter |
MK Humenné |
19:07 |
|
21,03 |
19:57 |
|
20,15 |
39:04 |
|
20,59 |
2. |
Reistetter Roman |
Donly Donovaly |
25:19 |
06:12 |
15,88 |
25:49 |
04:09 |
15,57 |
51:08 |
12:04 |
15,73 |
3. |
Ganoczi Ernest |
MK Humenné |
34:08 |
15:01 |
11,78 |
34:47 |
13:07 |
11,56 |
08:55 |
29:51 |
11,67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategória:A Dĺžka trate:6,7km |
1. |
Pažúr Miroslav |
MK Humenné |
14:55 |
|
26,95 |
15:17 |
|
26,30 |
00:30:12 |
|
26,63 |
2. |
Hibeľ František |
MK Humenné |
16:55 |
02:00 |
23,76 |
16:00 |
00:43 |
25,13 |
00:32:55 |
02:43 |
24,44 |
3. |
Filo Dano |
MK Humenné |
17:24 |
02:29 |
23,10 |
16:23 |
01:06 |
24,54 |
00:33:47 |
03:35 |
23,82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategória:B1 Dĺžka trate:6,7km |
1. |
Matej Braňo |
SHT Haniska |
21:10 |
00:53 |
18,99 |
19:57 |
00:02 |
20,15 |
41:07 |
|
20,15 |
2. |
Dubák Andrej |
MK Humenné |
22:37 |
02:20 |
17,77 |
19:55 |
|
20,18 |
42:32 |
01:25 |
20,18 |
3. |
Mlynár Pavol |
Donly Donovaly |
20:17 |
|
19,82 |
neštartoval |
|
|
- |
- |
- |
Kategória:B |
1. |
Ganoczi Ernest |
MK Humenné |
19:19 |
|
20,81 |
18:40 |
|
21,54 |
37:59 |
|
21,17 |
2. |
Drančák Dušan |
MK Humenné |
28:32 |
09:13 |
14,09 |
25:58 |
07:18 |
15,48 |
54:30 |
16:31 |
15,48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategória:B2 Dĺžka trate:6,7km |
1. |
Keruľ Ján |
Severan Jaklovce |
26:29 |
|
15,18 |
25:02 |
|
16,06 |
51:31 |
|
15,62 |
2. |
Slaný Braňo |
MKL Lučenec |
28:32 |
02:03 |
14,09 |
28:30 |
03:28 |
14,11 |
57:02 |
05:31 |
14,10 |
3. |
Kašický Roland |
Severan Jaklovce |
42:38 |
16:09 |
9,43 |
38:50 |
13:48 |
10,35 |
1:21:28 |
29:57 |
9,89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategória:C1 Dĺžka trate:6,7km |
1. |
Pilcerová Liana |
MKL Lučenec |
23:17 |
|
17,27 |
21:46 |
|
18,47 |
00:45:03 |
|
17,87 |
2. |
Ivanecký Matúš |
SHT Haniska |
23:53 |
00:36 |
16,83 |
23:54 |
02:08 |
16,82 |
00:47:47 |
00:02:44 |
16,83 |
3. |
Pribula Igor |
Sokol Vranov |
neštartoval |
|
|
neštartoval |
|
|
- |
- |
- |
4. |
Kráľ Juraj, jr. |
Sokol Vranov |
neštartoval |
|
|
neštartoval |
|
|
- |
- |
- |
|
Kategória: C2 Dĺžka trate:6,7km |
1. |
Marcin Peter |
SHT Haniska |
22:10 |
|
18,14 |
21:23 |
|
18,80 |
43:33 |
|
18,47 |
2. |
Banoci Jaro |
SHT Haniska |
24:42 |
02:32 |
16,28 |
22:14 |
00:51 |
18,08 |
46:56 |
03:23 |
17,18 |
3. |
Banoci Miroslav |
SHT Haniska |
29:08 |
06:58 |
13,80 |
28:12 |
06:49 |
14,26 |
57:20 |
13:47 |
14,03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategória:CC juniori Dĺžka trate:6,7km |
1. |
Pažúr Miroslav, jr. |
MK Humenné |
33:05 |
|
12,15 |
32:07 |
|
17,39 |
1:05:12 |
|
14,77 |
2. |
Filo Matúš |
MK Humenné |
42:02 |
08:57 |
9,56 |
46:00 |
13:53 |
8,74 |
1:28:02 |
22:50 |
9,15 |
3. |
Miker Vladimír |
MK Humenné |
47:39 |
14:34 |
8,44 |
40:41 |
08:34 |
9,88 |
1:28:20 |
23:08 |
9,16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategória:BKJ Dĺžka trate:6,7km |
1. |
Reistetter Roman |
Donly Donovaly |
00:23:33 |
|
17,07 |
20:16 |
|
19,84 |
43:49 |
|
18,45 |
|