Preteky výsledky: Výsledky Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska na vozíkoch RUŽINÁ 2004
|
Usporiadateľ: Musher Klub Lučenec
Termín: 23.-24.10.2004
Druh pretekov: Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska na vozíkoch - šprint
Trať: pre všetky kategórie 4 km
Poradie
|
Meno a priezvisko
|
|
Čas 1.kola
|
Čas 2.kola
|
Súčet
|
Strata na 1.
|
Priem. rýchlosť
|
Kategória BjkM otvorení |
|
Benda Martin |
LMK Hybe |
00:09:30 |
00:09:07 |
00:18:37 |
|
25,8 |
|
Šrámek Ľuboslav |
LMK Hybe |
00:09:40 |
Odstúpil |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategória BjkM s PP |
1. |
Sedílek Branislav |
ŠK Bully PET |
00:11:29 |
00:11:36 |
00:23:05 |
00:00:00 |
20,8 |
2. |
Sedílek Ivan |
ŠK Bully PET |
00:13:01 |
00:12:30 |
00:25:31 |
00:02:26 |
18,8 |
3. |
Reisteter Roman |
Donly Donovaly |
00:13:09 |
00:12:56 |
00:26:05 |
00:03:00 |
18,4 |
4. |
Dudínska Danka |
Donly Donovaly |
00:15:33 |
00:14:46 |
00:30:19 |
00:07:14 |
15,8 |
5. |
Tokarčík Radoslav |
LMK Hybe |
00:15:52 |
00:14:40 |
00:30:32 |
00:07:27 |
15,7 |
6. |
Javorka Michal |
MK Lučenec |
00:17:25 |
00:17:12 |
00:34:37 |
00:11:32 |
13,9 |
7. |
Hojnoš Ján |
MK Trenčín |
00:16:58 |
00:17:59 |
00:34:57 |
00:11:52 |
13,7 |
8. |
Dudínsky Ľuboš |
Donly Donovaly |
00:17:11 |
00:19:59 |
00:37:10 |
00:14:05 |
12,9 |
9. |
Dudínsky Ľuboš - 2 |
Donly Donovaly |
00:18:18 |
00:21:20 |
00:39:38 |
00:16:33 |
12,1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategória Scooter 2 |
|
Šrámek Ľuboslav |
LMK Hybe |
00:11:17 |
Odstúpil |
|
|
|
|
Šrámek Ľuboslav -2 |
LMK Hybe |
Odstúpil |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategória CCM |
1. |
Jakubášek Jaroslav |
LMK Hybe |
00:10:51 |
00:12:07 |
00:22:58 |
00:00:00 |
20,9 |
2. |
Benda Martin |
LMK Hybe |
00:13:13 |
00:14:03 |
00:27:16 |
00:04:18 |
17,6 |
3. |
Marcin Peter |
SHT Haniska |
00:13:50 |
00:14:22 |
00:28:12 |
00:05:14 |
17,0 |
4. |
Jakubášek Dávid |
Bardejov |
00:14:10 |
00:14:21 |
00:28:31 |
00:05:33 |
16,8 |
5. |
Štefan Igor |
LMK Hybe |
00:14:25 |
00:15:22 |
00:29:47 |
00:06:49 |
16,1 |
6. |
Hárs Dénes |
HUN |
00:14:38 |
00:15:24 |
00:30:02 |
00:07:04 |
16,0 |
7. |
Poljak Michal |
ŠK Bully PET |
00:15:15 |
00:16:06 |
00:31:21 |
00:08:23 |
15,3 |
8. |
Bánoci Jaroslav |
SHT Haniska |
00:15:32 |
00:16:12 |
00:31:44 |
00:08:46 |
15,1 |
9. |
Bódiš Igor |
ŠK Bully PET |
00:14:50 |
00:17:01 |
00:31:51 |
00:08:53 |
15,1 |
10. |
Molnár Lukáš |
SHT Haniska |
00:15:20 |
00:16:40 |
00:32:00 |
00:09:02 |
15,0 |
11. |
Reisteter Roman |
Donly Donovaly |
00:15:42 |
00:16:47 |
00:32:29 |
00:09:31 |
14,8 |
12. |
Kuvik Jakub |
ŠK Bully PET |
00:15:20 |
00:17:13 |
00:32:33 |
00:09:35 |
14,7 |
13. |
Kočík Marián |
Severan Jaklovce |
00:16:05 |
00:17:07 |
00:33:12 |
00:10:14 |
14,5 |
14. |
Csobaji Elöd |
HUN |
00:16:39 |
00:16:50 |
00:33:29 |
00:10:31 |
14,3 |
15. |
Pocoš Róbert |
MK Lučenec |
00:17:22 |
00:16:32 |
00:33:54 |
00:10:56 |
14,2 |
16. |
Papcun Radovan |
Severan Jaklovce |
00:16:49 |
00:18:25 |
00:35:14 |
00:12:16 |
13,6 |
17. |
Kočík Slavomír |
Severan Jaklovce |
00:19:13 |
00:18:24 |
00:37:37 |
00:14:39 |
12,8 |
18. |
Kipikaša Ján |
Severan Jaklovce |
00:19:21 |
00:19:05 |
00:38:26 |
00:15:28 |
12,5 |
19. |
Pažúr Miroslav ml. |
LMK Hybe |
00:19:44 |
00:19:06 |
00:38:50 |
00:15:52 |
12,4 |
20. |
Čech Martin |
Severan Jaklovce |
00:18:53 |
00:19:58 |
00:38:51 |
00:15:53 |
12,4 |
21. |
Hradinský Jaroslav |
Severan Jaklovce |
00:17:56 |
00:21:09 |
00:39:05 |
00:16:07 |
12,3 |
22. |
Križan Rastislav |
MK Trenčín |
00:19:16 |
00:20:25 |
00:39:41 |
00:16:43 |
12,1 |
23. |
Drozd Emil |
Donly Donovaly |
00:20:23 |
00:20:41 |
00:41:04 |
00:18:06 |
11,7 |
24. |
Poklemba Viliam |
Severan Jaklovce |
00:20:10 |
00:21:38 |
00:41:48 |
00:18:50 |
11,5 |
25. |
Kuvik Michal |
MK Lučenec |
00:18:40 |
00:23:59 |
00:42:39 |
00:19:41 |
11,3 |
26. |
Pavla Rastislav |
|
00:22:06 |
00:22:18 |
00:44:24 |
00:21:26 |
10,8 |
|
Šrámek Ľuboslav |
LMK Hybe |
00:15:49 |
Odstúpil |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategória CCM + 40 (prví traja) |
1. |
Hárs Dénes |
HUN |
00:14:38 |
00:15:24 |
00:30:02 |
00:00:00 |
16,0 |
2. |
Csobaji Elöd |
HUN |
00:16:39 |
00:16:50 |
00:33:29 |
00:03:27 |
14,3 |
3. |
Drozd Emil |
Donly Donovaly |
00:20:23 |
00:20:41 |
00:41:04 |
00:11:02 |
11,7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategória CCM juniori (prví traja) |
1. |
Jakubášek Dávid |
Bardejov |
00:14:10 |
00:14:21 |
00:28:31 |
00:00:00 |
16,8 |
2. |
Kočík Marián |
Severan Jaklovce |
00:16:05 |
00:17:07 |
00:33:12 |
00:04:41 |
14,5 |
3. |
Kočík Slavomír |
Severan Jaklovce |
00:19:13 |
00:18:24 |
00:37:37 |
00:09:06 |
12,8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategória CCM s PP (prví traja) |
1. |
Marcin Peter |
SHT Haniska |
00:13:50 |
00:14:22 |
00:28:12 |
00:00:00 |
17,0 |
2. |
Jakubášek Dávid |
Bardejov |
00:14:10 |
00:14:21 |
00:28:31 |
00:00:19 |
16,8 |
3. |
Štefan Igor |
LMK Hybe |
00:14:25 |
00:15:22 |
00:29:47 |
00:01:35 |
16,1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategória CCW |
1. |
Albertová Brigita |
LMK Hybe |
00:14:31 |
0:14:13 |
00:28:44 |
00:00:00 |
16,7 |
2. |
Bendová Hana |
LMK Hybe |
00:18:14 |
0:17:41 |
00:35:55 |
00:07:11 |
13,4 |
3. |
Dzúriková Katarína |
MK Lučenec |
00:25:13 |
0:19:53 |
00:45:06 |
00:16:22 |
10,6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategória O |
1. |
Hibeľ František |
LMK Hybe |
00:11:49 |
0:10:12 |
00:22:01 |
00:00:00 |
21,8 |
2. |
Pažúr Miroslav |
LMK Hybe |
00:12:09 |
0:10:19 |
00:22:28 |
00:00:27 |
21,4 |
3. |
Štefan Igor |
LMK Hybe |
00:11:53 |
0:11:13 |
00:23:06 |
00:01:05 |
20,8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategória O1 |
1. |
Litvaj Miloš |
Donly Donovaly |
00:11:57 |
0:11:31 |
00:23:28 |
00:00:00 |
20,5 |
2. |
Tészar Richard |
HUN |
00:12:56 |
0:12:18 |
00:25:14 |
00:01:46 |
19,0 |
3. |
Potoček Juraj |
MK Trenčín |
00:17:15 |
0:18:30 |
00:35:45 |
00:12:17 |
13,4 |
4. |
Uhrin Ján |
MK Lučenec |
00:22:17 |
0:19:30 |
00:41:47 |
00:18:19 |
11,5 |
|
Krkoška Štepán |
BKM - ČR |
Odstúpil |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategória C |
1. |
Witold Planeta |
Poľsko |
00:10:43 |
0:10:34 |
00:21:17 |
00:00:00 |
22,6 |
2. |
Spišák Branislav |
KPZ Poprad |
00:12:47 |
0:12:30 |
00:25:17 |
00:04:00 |
19,0 |
3. |
Reguli Jakub |
LMK Hybe |
00:13:34 |
0:12:45 |
00:26:19 |
00:05:02 |
18,2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategória C1 |
1. |
Kolarčík Pavol |
Donly Donovaly |
00:11:57 |
0:11:26 |
00:23:23 |
00:00:00 |
20,5 |
2. |
Mesiarkin Ján |
Donly Donovaly |
00:13:13 |
0:13:10 |
00:26:23 |
00:03:00 |
18,2 |
3. |
Kuvik Michal |
MK Lučenec |
00:13:27 |
0:13:16 |
00:26:43 |
00:03:20 |
18,0 |
4. |
Bratko Marek |
Poľsko |
00:14:36 |
0:15:00 |
00:29:36 |
00:06:13 |
16,2 |
5. |
Ivanecký Marek |
SHT Haniska |
00:15:03 |
0:14:50 |
00:29:53 |
00:06:30 |
16,1 |
6. |
Pilcerová Liana |
MK Lučenec |
00:15:21 |
0:16:49 |
00:32:10 |
00:08:47 |
14,9 |
7. |
Drozd Emil |
Donly Donovaly |
00:16:28 |
0:16:28 |
00:32:56 |
00:09:33 |
14,6 |
8. |
Laki Karol |
Donly Donovaly |
00:18:58 |
0:17:50 |
00:36:48 |
00:13:25 |
13,0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kategória C2 |
1. |
Tészard Richard |
HUN |
00:12:46 |
0:12:22 |
00:25:08 |
00:00:00 |
19,1 |
2. |
Ocet Ľubo |
MK Lučenec |
00:21:00 |
0:20:43 |
00:41:43 |
00:16:35 |
11,5 |
3. |
Martiš Matúš |
MK Lučenec |
00:24:39 |
0:23:14 |
00:47:53 |
00:22:45 |
10,0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|